Klassikaline auto peaks olema võimalikult originaalne ja autentne. Kõik ümberehitused või lisaseadmed peavad jääma truuks auto loomise ajastule. Kes saaks paremini teie klassikalisele autole istmeid valmistada kui ettevõte, kes algselt originaalsed istmed valmistas? RECARO - hindamatu originaalsus.

Miski ei ole parem kui originaal

Recaro klassikaliste istmete uued versioonid

RECARO Classic Pole Position (ABE), Classic LX ja LS kajastavad 1980. aastate RECARO istmete silmapaistvat disaini, muutes need ideaalseks täienduseks klassikalise auto interjöörile. RECARO istmed on kulminatsioon kõigele, mida me täna teame ohutute ja ergonoomiliste istmete kohta. Iga RECARO iste vastab kõrgeimatele võimalikele käsitöö, stiili ja individuaalse mugavuse standarditele. Kõik RECARO istmed pakuvad teie kehale ideaalset istumisasendit, nii et võite olla kindel teravates reaktsioonides, võimsas jõudluses ning enesekindlas ja turvalises juhtimises.

"RECARO iste võimaldab rooli kasutada tegeliku roolina - mitte tugirattana!" selgitab rallilegend Walter Röhrl. Tunne end teisiti, sõida erinevalt!

Recaro Classic LS – optimaalne iste sportlikuks sõiduks

Kui naudite üle kõige teravate kurvide võtmise põnevust, vajate erakordset külgmist tuge. Sel juhul on RECARO Classic LS teie jaoks loodud. Selle muljetavaldavad sportlikud seljatoe külgpolstrid pakuvad teile turvalist tuge, mida vajate kiirete kurvide kiireks võtmiseks. Polsterdatav nimmetugi ja reguleeritav istmesügavus aitavad leevendada juhi lihaste koormust, suurendades sportlikku tunnet.

Recaro Classic LX – kohene mugavus koheseks kasuks

Kui otsite mõnusat istet, mis ei vähenda individuaalset mugavust ega keerukat disaini, siis ärge vaadake kaugemale kui RECARO Classic LX. Sel hetkel, kui maha istute, saate teada, et see täidab kõik kriteeriumid. RECARO Classic LX istumismugavust suurendab pikendatav istmepadja esiosa, mis aitab leevendada reite koormust. Struktureeritud ja hingava padjamaterjali kombinatsioon tagab optimaalse kliimakontrolli ka äärmuslikel temperatuuridel.

Recaro Classic Pole Position (ABE) – ilu ja ohutus: parim kooslus

Recaro võttis klassikalise välimusega istmete traditsioonilise disaini ja lõi sellest ajakohase RECARO Classic Pole Position (ABE) istme. See Porsche 964 RS-i jaoks RECARO poolt väljatöötatud klassikaline versioon tähendab, et te ei pea enam valima ehtsa välimuse ja kaasaegsete ohutusstandardite vahel. Ajatu kuju ja klassikaliste vintage-värvilahendustega sobib see iste nagu rusikas silmaauku ka kõige sportlikumate sõidukite interjööris.

Kõik Recaro Classic Line istmed on saadaval neljas värvilahenduses:

  • Leather black/ Pepita
  • Leather black/ Classic corduroy
  • Leather black/ Classic checkered fabric
  • Leather black

>>Tutvu Recaro Classic Line brožüüriga

Registreeru püsikliendiks!

VAID püsikliendid saavad kõikidest Autoeksperdi pakkumistest kõige kiiremini teada.