Recaro Child Safety’t autasustati uue turvahälli mudeli Guardia eest Plus X Award auhinnaga. Maailma suurima innovatsiooni auhinna žürii andis auhinna tootele kategooriates "Kõrge kvaliteet" ja "Kasutusmugavus".

"Meie viimase generatsiooni turvahäll Guardia ühendab endas turvalisuse, mugavuse ja disaini," ütleb Ralf Kindermann, Recaro Child Safety tegevjuht. "Meil on hea meel, et see kombinatsioon veenas selle tuntud innovatsiooni auhinna eksperte – mitte ainult ühes vaid kahes kategoorias!"

Turvatooli kõrge kvaliteet, mis eelkõige avaldub suurepärases mugavuses ja lapse turvalisuses, avaldas Plus X Award auhinna rahvusvahelisele žüriile muljet. Patenteeritud Hero turvavöö süsteem, mis hoiab ära vöösid keerdu minemast ja õigest kohast ära liikumast, tagab maksimaalse turvalisuse. Toodet luues panid Recaro Child Safety eksperdid suurt rõhku ka ergonoomikale. Vastsündinute jaoks on olemas lisapadjad, mis lasevad imikul lamada tasasel pinnal, mis on imiku seljale parem. Mugavusfunktsioonide hulgas on ka integreeritud päikesesirm ja suvekate, mis tagab optimaalse õhuringluse.

Recaro Guardia sai kõrgeid punkte Plus X Award hindamisel ka tänu selle kasutusmugavusele: kaaludes vaid 4,1 kg, on see üks kergemaid turvahälle turul. Ja selle turvahälli kandmine ei ole kerge mitte ainult tänu madalale kaalule, kandmise muudab mugavamaks ka ergonoomiline käepide: päikesesirm on eraldi kinnitatav selliselt, et turvahäll on mugavalt käes või toetub käsivarrele.

Kõigele lisaks suutis Guardia žüriid veenda sõidukisse paigaldamise lihtsusega: seda saab kasutada nii sobiva Isofix alusega kui ka kinnitades sõiduki turvavööga. Silmapaistvat värvi seadistuselemendid aitavad lapsevanematel hälli lihtsamini käsitleda. Lihtsa ja mugavana, saab Guardiat kombineerida teiste toodetega nagu näiteks RECARO lastekärud Easylife ja Citylife. Lisaks abistab Guardia turvahäll lapsevanemaid pikamaa reisidel – auto ja lennukiga kombineeritult reisides võib laps ka lennuki peale minemise ajal olla turvahällis, sest Guardia on selleks heaks kiidetud.

Recaro Child Safety’t autasustati juba aastal 2015/16 maineka Plus X Award auhinnaga turvahälli Privia eest. See autasu on maailma suurim tehnoloogia, spordi ja eluviisi auhind, omades rahvusvahelist ja sõltumatut žüriid, kuhu kuuluvad eksperdid 27 tööstusest, 22 strateegilist partnerit ning üle 600 osavõtva brändi. Auhind tunnustab värskelt väljatöötatud ja innovatiivseid tehnoloogiaid, erakordset disaini ja intelligentseid ning lihtsaid tööpõhimõtteid.

 

Recaro Child Safety GmbH & Co. KG

Recaro Child Safety, mis asub Marktleugastis ja Stuttgardis ning mille tütarettevõtted asuvad Prantsusmaal, Suur Britannias, Hiinas ja Jaapanis, omab edasimüüjaid rohkem kui 50 riigis ning on Recaro Group’i sõltumatult tegutsev osakond. Recaro Group’i kuuluvad Recaro Holding, mille peakontor asub Stuttgardis, ja eraldiseisev jagunenud ettevõte Recaro Aircraft Seating, mis asub Schwäbisch Hall’is. Recaro Group’i konsolideeritud käive ulatus 2015 aastal 470 miljoni euroni. Hetkel annab Recaro Group tööd rohkem kui 2000 töötajale üle maailma. Autoistmete äri haldab litsentsiaat Recaro Automotive Seating. Hetkel kuuekordse German Design Auhinna võitjana on Recaro üks edukamaid disaini brände Saksamaal.

Liitu uudiskirjaga!

VAID uudiskirjaga liitunud saavad kõikidest Autoeksperdi pakkumistest kõige kiiremini teada.

Olete edukalt uudiskirjaga liitunud!

Parimad pakkumised jõuavad nüüd teieni õigepea!