Kirjutasime hiljuti sellest, kuidas rattale on võimalik paigutada lausa kaks lasteistet. Pikemaid vähemaid läbival lapsevanemal ja rattamatka huvilisel on võimalik aga kinnitada ratta külge lausa järelkäru, kus laps või lapsed saavad kaasa sõita.

Parim osa selle juures on aga, et see ei tähenda järjekordset suurt tarvikut, mille jaoks on kodus vaja leida koht. Thule multifunktsionaalseid kärusid saab kasutada jalutamiseks, jooksmiseks, ratta järelkäruna või ka suusatamiseks.

Järelkärus on lapsel kindlasti mugavam pikemaid vahemaid läbida ja näeb sõidul palju rohkemat kui lapsevanema selga. Käru saab muuseas kasutada ka beebidega, sest lisavarustuses on saadaval sobivaid võimalusi alates 1. elukuust (kiikuv häll, peatoed, soojakott).

Nii autoga reisimiseks kui ka kodus hoidmiseks saab käru väga väikseks kokku pakkida.

Thule süsteem võimaldab olenemata kasutatavast komplektist kiiresti ja hõlpsalt ühe tegevuse teise vastu vahetada ning saadaval on kärud ka kahe lapse transportimiseks.

Käru vastab väga rangetele laste turvalisuse ja liiklusohutuse nõuetele, kuna on varustatud näiteks 5-punkti turvavööga ning väga põhjalikult testitud erinevates oludes.

Tutvu erinevate võimaluste ja lisatarvikutega sellel lehel ning vii aktiivne eluviis uuele tasemele.

Liitu uudiskirjaga!

VAID uudiskirjaga liitunud saavad kõikidest Autoeksperdi pakkumistest kõige kiiremini teada.