Esmalt muidugi on oluline, et sõidukile oleks paigaldatud Webasto eelsoojendi. Edasi tuleb omale tõmmata rakendus nimega Thermo Call.

Rakendus võimaldab alustada sõitu talvel soojas, suvel aga ventileeritud salongis nii, et Webasto seadme käivitamiseks ei ole tarvis muud, kui mõnd nupuvajutust nutirakenduses. Rakenduse allalaadimine ja kasutamine on tasuta.

Thermo Calli seadmel on kaks versiooni – Basic ja Advanced. Kui neist esimene võimaldab eelsoojendit ainult sisse ja välja lülitada, siis teise funktsioonide ampluaa on oluliselt laiem.

Rakendust saab kasutada kõigi sõidukitüüpidega ning enamike originaalvarustusena ja järelteeninduses paigaldatud Webasto Thermo Top veesoojendite kui uuema põlvkonna Air Top õhusoojenditega.

Rakenduse abil saab programmeerida nädala- ja kuupäeva kaupa, sättides temperatuuri sobivaks minuti täpsusega järgmiseks seitsmeks päevaks. Võrreldes eelmiste Thermo Calli versioonidega on lisandunud HTM (Heat Time Management) funktsioon.

HTM võimaldab määrata väljumisaja, mille alusel arvutab rakendus õhutemperatuuri arvestades ise välja, millal ja kui võimsalt (ajaliselt) soojendi käivitada. Lisaks isikliku mugavuse parandamisele muudab see eelsoojendi kasutamise energiasäästlikumaks, kuna selle tööaeg on minimaalne.

Rakenduse abil on võimalik juhtida erinevate sõidukite eelsoojendeid või ühe sõiduki eelsoojendit erinevatest nutiseadmetest.

Liitu uudiskirjaga!

VAID uudiskirjaga liitunud saavad kõikidest Autoeksperdi pakkumistest kõige kiiremini teada.

Olete edukalt uudiskirjaga liitunud!

Parimad pakkumised jõuavad nüüd teieni õigepea!