Kas teie auto lõhnab talvest tingitud mustuse järele? Kui vastasite jaatavalt, värskendage oma autot põhjalikult SONAX Air Aidi abil ja viimistlege SONAX-i lõhnahävitajaga. Tasub kiirelt tegutseda, sest suvekuumuses on palju mugavam reisida värskes autos.

SONAX Air Aid värskendab auto kliimaseadme
ühe käsitluskorraga

Lihtne värskendus SONAX kliimaseadme ja aurusti puhastusainega

Reostunud kliimaseade saab puhtaks, kui töötlete oma autot uuendatud SONAX Air Aid kliimaseadme ja aurusti puhastusvahendiga. Lihtne ja kiire käsitlemine puhastab nii konditsioneeri süsteemi kui aurusti, jättes kogu autosse värske lõhna.

Kliimaseadme puhastusvahend SONAX Air Aid eemaldab tõhusalt süsteemi kogunenud kahjulikud bakterid ja hallituse, mis põhjustavad ebameeldivaid lõhnu ja reostunud õhku. Aine toime põhineb looduslikel mikroobidel, mis hoiavad lõhnu eemal, kuid on inimesele täiesti kahjutud. Toode toimib hästi ka ennetava ravimina, kuna see takistab kahjulike bakterite kuhjumist kliimaseadmesse.

Sonax Air Aid tööpõhimõte: 

1. Enne kasutamist raputage purki.
2. Lülitage auto süüde sisse ja seadistage kliimaseade külmale, ventilaatori kiirus maksimaalseks ja valige salongiõhu ringluse asend. Avage kõik ventilatsiooniavad.
3. Lükake juhiiste nii ette kui saab ja reguleerige seljatugi ette.
4. Pöörake purk endast eemale, vabastage valge nupp ja asetage see tagaistme ette põrandale.
5. Minge autost välja ja sulgege uksed ja aknad.
6. Oodake, kuni purk on täiesti tühi.
7. Avage kõik autouksed, lülitage auto süüde välja ja laske umbes 10 minutit autol tuulduda.

Tähelepanu! Kasutada temperatuuril üle 10°C.
>>Vaata toodet siit

Värskendage ka auto sisemus SONAX lõhnahävitaja abil

Kui auto ismted või muud tekstiilid on toidu, joogi, lemmikloomade või näiteks suitsetamise tugevate lõhnade poolt reostatud, soovitame auto sisemust värskendada SONAX lõhnahävitaja abil. See on hõlpsasti kasutatav toode, mis mitte ainult ei peida, vaid ka eemaldab ebameeldivad lõhnad. Pihustage lõhnahävitajat töödeldavatele pindadele, laske sellel kuivada ja lõhnad kaovad! Lõhnahävitajat saab kasutada ka õhuvärskendajana, piisab selle paarist korrast pihustamisest salongiõhku.
>>Vaata toodet siit

Registreeru püsikliendiks!

VAID püsikliendid saavad kõikidest Autoeksperdi pakkumistest kõige kiiremini teada.