Thule Allax koerapuur on ideaalne valik turvalisteks ja mugavateks autosõitudeks koos oma neljajalgse sõbraga. See on loodud reaalsetes olukordades, on põhjalikult avarii suhtes testitud ja sellel on uuenduslik kortsumistsoon, mis tagab suurepärase kaitse nii reisijatele kui ka teie koerale.

Töökindel ja lihtne kasutada

Thule Allax on saadaval kümnes erinevas suuruses, et optimeerida ruumi autos ja leida täiuslik sobivus, et teie koer saaks reisi ajal püsti tõusta ja ümber pöörata. Lihtsamaks kasutuskogemuseks võimaldab auto põhjal valimise funktsioon Thule.com koeraomanikel leida oma autole ideaalse sobivuse. Mugavuse suurendamiseks on puuril ka aken ja avad, mis muudavad teie karvase sõbra kontrollimise igal ajal lihtsaks.

Läbimõeldud disain, esmaklassiline kvaliteet

Koeraomanikud hindavad puuri vastupidavaid materjale ja läbimõeldud konstruktsioonielemente, nagu sujuvalt avanev ja sulguv uks ning turvalisuse suurendamiseks sisseehitatud lukk. Just hoolikas tähelepanu detailidele tagab, et puur ei kolise sõidu ajal ning annab üldise esmaklassilise välimuse ja tunde.

Tutvu tootevalikuga Thule kodulehel >>

Registreeru püsikliendiks!

VAID püsikliendid saavad kõikidest Autoeksperdi pakkumistest kõige kiiremini teada.