Foto: Shutterstock.

Tõenäoliselt saab iga autoomanik nõustuda sellega, et tema neljarattaline sõber ei ole täiuslik ning võib ühel hetkel kokku puutuda mõne ootamatu probleemiga, mis takistab järgmisse sihtpunkti jõudmist. 

Et kaitsta ennast ebameeldivate üllatuste eest, pakub Autoekspert sõidukiomanikele 24h maanteeabi teenust, mis tagab inimesele kindlustunde, kui autol peakski ilmnema mõni tehniline rike. 

Millega autoomanikku abistatakse?

24h maanteeabi teenus pakub abikätt kõige enam levinud riketele ja probleemidele, mis autosid kimbutavad. Näiteks on võimalik saada käivitusabi, kui sõidukil on saanud aku tühjaks. Mittekäivitumise korral pukseeritakse aga sõiduk esindusse, kus siis juba tegeletakse murega edasi.

Pukseerimisteenus kehtib muuhulgas ka teiste erinevate õnnetuste ja äparduste korral: näiteks käigukasti-mootorit puudutavad probleemid, autovõtmed lukustatud sõidukis või mõni elektrisüsteemi viga. Kui sõiduk on pukseeritud remonditöökotta, viiakse reisija(d) soovitud sihtpunkti.

Üpriski levinud on veel rehvi purunemine või autoga kuhugi kinni jäämine (muda, lumi, liiv). Ka nende juhtumite korral saab loota maanteeabile. Kui varuratas puudub, viiakse kahjustada saanud rehv töökotta parandamisele, tuuakse uus asendusrehv või viiakse vajadusel terve sõiduk remonditöökotta. Kinni jäänud sõiduki juurde saadetakse puksiir, mis tirib auto välja. 

Loodetavasti enamik autojuhte ikkagi jälgib seda, kui palju nende paagis veel parasjagu kütust alles on ning ei lase sel täiesti tühjaks saada. Kui aga peakski teekonnal sisse tulema valearvestus ja kütus saab otsa, siis saab abi paluda alati Autoeksperdilt. Maanteeabi tuleb kohale ja paneb paaki piisavalt kütust, et sõita järgmisse lähimasse tanklasse.

Liiklusõnnetuse korral on võimalik kasutada nõustamisteenust, et sündmuskohal saaksid kõik vajalikud dokumendid korrektselt täidetud. Nõustaja aitab täita „Teade liiklusõnnetusest“ ja annab nõu, kuidas ajada hilisemaid toiminguid kindlustusseltsiga. Lisaks hinnatakse sündmuspaigal, kas autoga sõidu jätkamine on turvaline või mitte. 

Millisele sõidukile saab teenuse soetada?

Autoeksperdi 24h maanteeabi teenuse saab sõlmida B-kategooria sõidukile, mille täismass ei ületa 3500 kilogrammi. Teenuse eest tuleb autoomanikul maksta aastast tasu – 23 eurot. 

Maanteeabi teenusega saab liituda igas Autoeksperdi esinduses üle Eesti. Lähima esinduse leiad SIIT!

Registreeru püsikliendiks!

VAID püsikliendid saavad kõikidest Autoeksperdi pakkumistest kõige kiiremini teada.