Autohooldus ei pea tõesti olema tüütu ja aeganõudev! Selle suve uudistoode SONAX XTREME Ceramic Spray + Seal on tõeliselt lihtsalt kasutatav "pihusta ja loputa" kiirkate, mis pakub värvipinnale kuni kahekuulist kaitset.

Paljud inimesed on harjunud töömahukate katmistega, mis nõuavad värvipinna hoolikat kuivatamist enne pealekandmist. SONAX XTREME Ceramic Spray + Seal on aga teistsugune: peale pesu pihustatakse kate otse märjale värvipinnale. Toote kasutamine on väga lihtne – pihusta, loputa, valmis!

Ceramic Spray + Seal müüakse käepärases pihustuspudelis

SONAX XTREME Ceramic Spray + Seal kiirkate – lihtne pealekandmine, suurepärane läige

Ceramic Spray + Seal vajab ainult märjale värvipinnale pihustamist ja rohke veega loputamist – seega pole vaja käsitsi poleerimist. Toote mõju on märgata kohe pärast loputamist, kuna pind tõrjub tõhusalt vett ja viimased veepiisad jäävad värvipinnale kaunilt helmesteks. Värvipinnale jäänud tilgad saab kiiresti kuivatuslapiga maha pühkida.

Toote tõhusus põhineb SONAX poolt välja töötatud Si-Carbon tehnoloogial, mis annab värvipinnale intensiivse värvi, imelise peeglitaolise läike ja suurepärase vetthülgava efekti. Ceramic Spray + Seal sobib ka püsikatte hooldusvahendiks. Toodet müüakse mugavas 750 ml pihustuspudelis.

Nii kasutatakse Ceramic Spray + Seal katet:

1. Peske auto ja loputage hoolikalt puhta veega.
2. Pihustage katet säästlikult märjale värvipinnale. Ärge laske kuivada!
3. Loputada koheselt rohke veega.
4. Kuivatage viimased veetilgad kuivatuslapiga.

Hoiatus! Mitte kasutada kuumadel pindadel.

Auto kaitsmine ei saa enam lihtsam olla!

Vaata toodet >>

Registreeru püsikliendiks!

VAID püsikliendid saavad kõikidest Autoeksperdi pakkumistest kõige kiiremini teada.