XTREME nahahooldusvahend on tõhus ja seda on lihtne kasutada

SONAX XTREME sarja uusim tulija, nahahooldusvahend, annab imelise, mati viimistluse – puhastades õrnalt, hooldades ja kaitstes nahkpindu. Toode sobib kasutamiseks siledatel nahast- ja kunstnahast pindadel, nagu nt autoistmed, mootorratta sadulad, kingad ja mööbel.

Nahahooldusvahendis sisalduv jojoba-õli pehmendab ja toidab nahkpindu, jättes need elastseks ja käe all mõnusaks. Toode sisaldab ka UV-kaitset ja muudab töödeldud pinnad elegantselt matiks. Jätab meeldiva uue naha lõhna.

Kasutamiseks tehke nii:

1. Puhastage nahkistmed hoolikalt tolmuimejaga.
2. Raputage pudelit ja pihustage nahahooldusvahendit mikrokiudlapile või svammile.
3. Töödelge pindu hoolikalt.

Laske 10 minutit kuivada. Ja ongi valmis!

Vaadake allolevast videost, kuidas nahahooldusvahendit kasutada:

SONAX puhastuslapid

Niiskete ühekordsete puhastuslappide abil saab pinnad kiiresti puhtaks pühkida. Valikusse lisandusid mugavad auto armatuurlauale ja nahkpindadele sobivad SONAX puhastuslapid.

Kõiki SONAX puhastuslappe müüakse mugavates 25 tk pakendites. Lapid ei sisalda plastikut. Ühe lapi suurus: 20 x 18 cm.

SONAX puhastuslapid sisepindadele

Värskelt lõhnavad lapid puhastavad kiiresti kõik auto sisepinnad. Sobivad näiteks armatuurlaua, ukselävendite, polstrite, plastpindade ja istmete pühkimiseks. Sobivad ka õrna Alcantara-sisu jaoks.

SONAX puhastuslapid klaasidele ja peeglitele

Kvaliteetsed puhastuslapid kõikidele klaas- ja peegelpindadele. Lõpptulemuseks on selged pinnad ilma häirivate triipudeta. Võib kasutada ka puutetundlikel ekraanidel ja toonitud klaasidel.

SONAX puhastuslapid armatuurlauale ja plastikdetailidele

Armatuurlauale ja plastikdetailidele mõeldud puhastuslapid puhastavad, hooldavad ja kaitsevad plastikut, vinüüli, puitu ja kummi, jättes pinnad elegantselt matiks. Puhastuslappidel on tolmu hülgav antistaatiline toime, UV-kaitse ja värske Green Lemon lõhn.

SONAX puhastuslapid nahkpindadele

Toitvat jojoba-õli sisaldavad lapid puhastavad, hooldavad ja kaitsevad kõiki siledaid nahkpindu. Lappide kasutamine värskendab värve, kaitseb uuesti määrdumise eest ning paneb nahkpinnad uuesti välja nägema nagu uued. Lapid kaitsevad pindu ka UV-kiirguse eest.

Registreeru püsikliendiks!

VAID püsikliendid saavad kõikidest Autoeksperdi pakkumistest kõige kiiremini teada.