Tavaliselt on veokonksu lisamine autoomaniku jaoks raske otsus – kas seda ikka läheb vaja ja kui ei lähe piisavalt tihti, siis miks peaks selline mitte just ilus lisadetail auto välimust igapäevaselt rikkuma? Ega ei peagi. Brink´i teisaldatav või peidetav veokonks ongi silma alt ära, kui seda vaja pole.

Veokonksuga käib kaasas ka elektriühendus. Igal autol võib kaablite ühendamine haagisega olla veidi teistmoodi, selleks on vaja teada konkreetset automudelit. Juba ligi sada aastat veokonkse tootnud Brink on vaatamata oma vanusele siiski ajaga kiiresti kaasas käiv ettevõte ning toob autotootjate uutele mudelitele oma ühilduva veokonksu müüki juba mõni nädal või mõni kuu hiljem.

Selleks, et teada, kas sobiv veokonks on juba olemas, tuleb vastavasse veebivormi sisestada autotootja, väljalaske-aasta ja mudel. Leitud toodete kohta võib edasi küsida juba Autoeksperdilt, millal väljavalitud mudeli kätte saab.

Mis on eemaldatav veokonks?

Kui veokonks ja pistikuosa on paigaldatud, saab hakata seda kohe kasutama. Kui enam vaja pole, keeratakse pistikuosa tagumise pamperi taha peitu ja eemaldatava kärukonksu enda saab lihtsalt maha monteerida ning vastavas kotis autosse hoiule jätta. Uuesti veokonksu kasutama hakates kulub vaid mõni minut või olgem täpsed – vaid mõni sekund, et see töövalmis oleks. Veokonks tuleb vaid pesasse kinnitada ning selle tugevus on sama, mis statsionaarsel paigaldatud kärukonksul. Keegi ei saa seda ka lihtsalt ära varastada, sest veokonksu eemaldamiseks on vaja võtit.

Nii käib eemaldatava Brink´i veokonksu paigaldamine ja mahavõtmine:

Mis on peidetav veokonks?

Kui veokonksu on tihedamini vaja ning ei taha, et see pakiruumis asjade vahele ära kaoks, siis saab paigaldada ka peidetava mudeli, mida ei pea eemaldama. See peitub diskreetselt tagumise pamperi taha ja käänatakse tööasendisse lihtsalt niimoodi:

Liitu uudiskirjaga!

VAID uudiskirjaga liitunud saavad kõikidest Autoeksperdi pakkumistest kõige kiiremini teada.

Olete edukalt uudiskirjaga liitunud!

Parimad pakkumised jõuavad nüüd teieni õigepea!